Hoist fitness

SMART FITNESS – wyłączny dystrybutor HOIST® w Polsce

Poznaj bliżej sprzęt HOIST® – idealnych maszyn do siłowni

Jako doświadczony dystrybutor sprzętu fitness z pełnym przekonaniem polecamy produkty HOIST® w Polsce. To amerykański producent światowej klasy sprzętu do siłowni oferujący innowacyjne rozwiązania w dziedzinie treningu funkcjonalnego i siłowego. Doskonała, opatentowana biomechanika ruchu, stabilność, komfort ćwiczącego oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zabezpieczające przed kontuzjami w połączeniu z nowoczesnym designem to niepodważalne atuty sprzętu HOIST®.

Czym jest sprzęt do siłowni z linii ROC-IT®

logo 1

slider_new_hoist2

Linia ROC-IT® stanowi prawdziwą innowację w treningu siłowym. Efektywnie łączy najlepszą biomechanikę ruchu z entuzjazmem z wykonywanych ćwiczeń. Wszystko po to, aby stworzyć niezapomniane doświadczenie ruchu w trakcie treningu. Wykorzystując technologię ROC-IT®, maszyna do siłowni pozwala na pełne zintegrowanie się z ćwiczącym poprzez stałe dopasowanie się do jego pozycji i potrzeb. Pozwala na ruch optymalny pod względem biomechaniki i pozycjonowanie trenującego, co skutkuje zwiększeniem zakresu ruchu podczas ćwiczeń. Dodatkowy ruch konstrukcji tego typu maszyn fitness przemieszcza środek ciężkości ćwiczącego, a także wzmacnia trening odpowiednich grup mięśniowych (znakomita “izolacja mięśnia”).

Innowacyjna, biomechaniczna konstrukcja sprzętu do siłowni z linii ROC-IT® zapewnia bardziej naturalny i funkcjonalny ruch, niwelując nadmierne obciążenie kręgosłupa. Tradycyjne ćwiczenia bazujące na większości maszyn do siłowni nie są traktowane jako trening funkcjonalny ze względu na słabe naśladowanie aktywności ruchowych, które wykonujemy w życiu codziennym. Ich sztywne, nieruchome konstrukcje nakładają ograniczenia, przez co następuje ciągła zmiana ułożenia kończyn w trakcie treningu, zwiększając prawdopodobieństwo kontuzji.

System ROC-IT® został stworzony w odpowiedzi na potrzeby treningowe różnych grup ćwiczących, począwszy od osób pozbawionych kondycji fizycznej, kończąc na wysportowanych i bardziej świadomych swoich potrzeb. W każdym przypadku tego typu sprzęt fitness chroni od kontuzji. Trening na maszynach tej linii gwarantuje unikalne doświadczenia w postaci braku ograniczeń w obrębie stawów z równoczesną biomechaniczną doskonałością ruchu – zwiększającą efektywność.

„Linia ROC – IT® jest prawdziwą innowacją w treningu siłowym, która efektywnie łączy wysoką biomechanikę z zabawą aby stworzyć niezapomniane doświadczenie ruchu. Sława Hoistowi za rozwój urządzeń, które pomogą operatorom klubów zachęcić różnorodne osoby do ćwiczeń siłowych”

Cedric X. Bryant, Ph.D., FACSM, Chief Science Officer – ACE®

Więcej informacji dotyczących produktów firmy HOIST® na stronie internetowej:

www.hoistfitness.com

hoist-new

NOWOŚCI

Mi7

Mi7


Motion Cage

motioncagelogo_RED