PRECOR

precor

Firma SMART FITNESS – oficjalny polski dealer sprzętu fitness PRECOR®

PRECOR® od ponad 20 lat jest liderem na rynku sprzętu i akcesoriów fitness. Dysponuje pełną gamą zaawansowanych technicznie produktów. Celem powstania każdej maszyny do siłowni tej marki jest odzwierciedlenie naturalnego ruchu człowieka oraz uzyskanie jak najlepszych rezultatów podczas treningu funkcjonalnego. Stały rozwój firmy na podstawie najnowocześniejszych technologii dostarcza wiele ciekawych rozwiązań treningowych dla użytkownika oraz biznesowych dla Twojego Klubu.

Wybierz wysokiej jakości sprzęt do siłowni i nie tylko

PRECOR® jako pierwszy opracował maszyny fitness, takie jak Elliptical Fitness Crosstrainer EFX czy Trenażer Adoptujący Ruch AMT. Do dziś wyznacza standardy w innowacji i doskonałości, stawiając na wykonanie produktu, obsługę Klienta i serwis. Bez wątpienia można stwierdzić, że dostarcza sprzęt fitness, który w naturalny sposób – przy optymalnym wysiłku maksymalizuje efekty.

Postaw na sprawdzone urządzenia i akcesoria fitness

Rewolucyjne rozwiązania, w tym m.in. bieżnia PRECOR®, urozmaicenia treningu poprzez rozrywkę, bezkonkurencyjne technologie, pomoc przy projektowaniu Twojego Klubu oraz szybki i efektywny serwis pozwalają, abyś koncentrował się tylko na prowadzeniu swojego biznesu. Renoma sama przyciągnie nowych użytkowników i zagwarantuje ich późniejsze przywiązanie.

PRECOR® jest częścią grupy Amer Sports – światowego lidera produktów sportowych, do którego należą tak znakomite marki, jak: Salomon, Wilson, Suunto, Atomic, Arc’teryx oraz Mavic.

Więcej informacji dotyczących produktów firmy PRECOR® na stronie internetowej:

www.precor.com