O testach genetycznych

Firma Smart Fitness została oficjalnym partnerem hiszpańskich laboratoriów genetycznych Bioinnove. Mając na celu poprawę profilaktyki zdrowotnej ludzi aktywnych oraz zwiększenie ich świadomości własnych potrzeb, wprowadza na polski rynek najwyższej jakości testy genetyczne o profilu sportowym i dietetycznym.

Chcesz schudnąć i od lat masz z tym problem? Odżywiaj się zgodnie ze swoim DNA! Oszczędzaj pieniądze i czas na poszukiwanie właściwej dla Ciebie diety metodą prób i błędów i wykonaj test NutriGEN Diet. Określ preferencje swojego organizmu na składniki odżywcze, witaminy, wszelkiego rodzaju alergie (w tym gluten i laktozę). Unikniesz wielu negatywnych skutków wynikających z doradztwa nie zawsze kompetentnych dietetyków i trenerów personalnych. Dla najlepszych z nich, nasz test jest rewelacyjnym narzędziem do osiągnięcia najlepszych rezultatów swojej pracy.

Pragniesz aby Twoje dziecko odnosiło sukcesy w sporcie? Wykonaj test określający jego predyspozycje genetyczne, pozwól mu rozwijać jego talent, który drzemie głęboko w DNA!

Jesteś zawodowym sportowcem i chcesz określić stopień swojej kontuzjogenności? Wykonaj test na kontuzjogenność. Dostosuj trening oraz poziom obciążeń właściwie dla Twojego organizmu.

Lubisz biegać, startować w triatlonach lub maratonach? Wykonaj test cardio, miej świadomość jak funkcjonuje Twoje serce.

Te wszystkie informacje są zawarte w naszych testach, które wykonywane są w najlepszych laboratoriach genetycznych oraz maszynach do sekwencjonowania DNA. Zostały przetestowane na grupie ludzi tej samej populacji, posiadają silne podstawy naukowe poparte wiedzą i doświadczeniem wybitnych profesorów z dziedziny genetyki


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server488219/ftp/migracja/smart-fitness.pl/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

No Comments Yet.

Leave a reply